צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 

איך זה עובד?

 

הפקת חתונה עם COOL ב-4 צעדים:


  • השראה – לפני הכול מומלץ שתעברו על רשימת האטרקציות שלנו ותתרשמו מהמבחר. זה יעזור לכם להבין מה בערך אתם מחפשים ולקבל השראה. חשוב להגיד: אנחנו תמיד משתדרגים, אז יש מצב שנציע לכם בהמשך אפשרויות חדשות ומפתיעות...

  • פגישה – השלב הבא הוא קביעת פגישה אצלנו במגדל העמק. נכיר יותר לעומק ונשמע מה הציפיות שלכם, אופי החתונה, הרכב המוזמנים, התקציב ועוד. אפשר לדבר על הכול גם בטלפון, אבל אנחנו מאמינים שתמיד עדיפה שיחה ב-4 עיניים.

  • הצעה – נבנה חבילת אטרקציות ייחודית שמתאימה בדיוק לטעמכם האישי ולתקציב, ונפתיע בגדול עם הצעת מחיר אטרקטיבית ותחרותית במיוחד. אחרי שתאשרו את ההצעה עם חיוך על הפנים, נשריין את האטרקציות שבחרתם לאירוע עצמו.

  • חתונה – ביום האירוע אנחנו מגיעים מוקדם עם הציוד, כדי לסיים בזמן את ההקמה ולוודא שהכול יתקתק. אנו נשארים עד שאחרון האורחים הולך הביתה, אז פשוט תיהנו ותנו לנו לדאוג לכל.
 

דבר אחד בטוח – יהיה שמח!


האטרקציות שלנו ילוו אתכם ואת האורחים לכל אורך הערב: בקבלת הפנים, בחופה, בריקוד הסלואו הראשון וכמובן ברחבת הריקודים. איתנו לא יהיה רגע משעמם: פתאום זיקוקים נדלקים עם שבירת הכוס, מאמצע שומקום יוצא עשן כבד ברחבה, ובדיוק כשנדמה שהסוף מגיע – נכנסת עמדת הפופקורן! בחתונה כזאת, מי בכלל ירצה ללכת הביתה...
אתם מוכנים לזה???
צרו קשר כבר עכשיו לתיאום פגישת היכרות: 053-9370891